top of page
  • youthcanlietuva

Įspūdingas futbolo spektaklis ir dar daugiau šokiųSaulėtą šeštąją stovyklos dieną pradėjome pakiliomis nuotaikomis. Atlikę ryto ritualus išskubėjome į veiklas.


Vadovės Ugnės Bagušinskaitės užsiėmime stovyklautojai ir toliau dirbo su „Lego serious play“ metodu. Jaunuoliai kūrė stovyklos lego modelius bei vaizdo įrašus, reflektavo ir dalijosi savo mintimis.


Meno veikloje netrūko pasiruošimo darbų. Kartu su vadove Milda Derkintyte jaunimas įgyvendino paskutines idėjas ant drobės ir ruošėsi stovyklautojų darbų parodai.


Šįkart vadovės Emilijos Greviškytės sporto veikloje stovyklautojai lavino išvermės, lankstumo, greičio bei vikrumo įgūdžius.


Stovyklos savanoris Džiugas Arštikaitis vedė futbolo treniruotę. Jos metu jaunuoliai ruošėsi futbolo turnyrui, išgirdo naudingų patarimų ir atliko įvairius apšilimo pratimus.


Šiek tiek pailsėję pradėjome futbolo puotą! Stovyklautojai serviravo gražų sportinį spektaklį, kuriame kunkuliavo emocijos ir vyko audringa kova. Turnyre dalyvavo 6 komandos sudarytos iš stovyklautojų, veiklų vadovų bei koordinarorių. Po įnirtingos kovos, čempionų taurę į viršų kėlė komanda „Užkietėję viduriai“.


Šiek tiek pavargę, bet laimingi išskubėjome į diskoteką, kurią vedė mūsų stovyklautojai Linas ir Skirmantas. Diskotekos metu šėlome iš širdies! Netrūko garso, šviesų ir besišypsančių jaunuolių.

Nekantriai laukiame ką atneš rytojus!


Teksto autorė: Eglė ŽilinskaitėComments


bottom of page