top of page
  • youthcanlietuva

Šėlsmas DJ Jovani diskotekoje, emocijų pliūpsnis ir neatrasti talentai

Bendra rytine mankšta atidarėme ir ketvirtą stovyklos dieną. Pasportavę susitvarkėme, pasiruošėme pusryčiams ir dainuodami stovyklos himną pakėlėme vėliavą. Po to skaniai papusryčiavome ir išskubėjome į dienos veiklas. Šiandien komandos turėjo po du užsiėmimus, kadangi ruošėmės sutikti svarbų svečią.


Vadovės Neringos Razbadauskaitės užsiėmimas buvo orientuotas į įvairiausias žmogiškąsias emocijas, jų paskirtį ir svarbą. Jo metu stovyklautojai bandė ieškoti vidinės harmonijos, įsigilinti į kito jausmus. Žaidimo forma, stengėmės geriau pažinti komandos narius, suprasti, ką žmogui reiškia emocijos.

Meno užsiėmimas, kurį vedė Milda Derkintytė – Sadauskienė, motyvavo jaunimą piešti, nebijoti suklysti, įgyvendinti savo turimas idėjas.


Kiek kitokia veikla jaunimas užsiėmė vadovo Beno Mačiulaičio treniruotėje. Dauguma stovyklautojų pirmą kartą išbandė irklenčių sportą. Užsiėmimo metu netrūko ne tik gerų emocijų, bet ir smagių kritimų į vandenį. Taip pat buvo ir toliau tobulinami tinklinio įgūdžiai. Vadovo Kęsto Matusevičiaus cirko užsiėmimo metu stovyklautojai mokėsi pastatyti piramidę iš žmonių bei bandė įvairius akrobatinius triukus.


Po pietų jaunimas pradėjo ruoštis talentų vakarui ir rytoj vyksiančiam švaručio konkursui. Pasiruošimo metu stovyklautojai kūrė choreografijas šokiams, kartojosi dainų žodžius bei ieškojo aprangos, kuri jų pasirodymams suteiktų dar daugiau efektyvumo.


Daugiausiai įspūdžių palikusi veikla prasidėjo vakare, pagaliau sulaukus ypatingo svečio. Jaunimą aplankė stovyklos ambasadorius DJ Jovani! Jau trečius metus iš eilės Jonas Nainys prisideda prie sklandaus vasaros stovyklos organizavimo bei skiria savo laiką stovyklautojams.


Atvykus komisijos pirmininkui, pradėjome TALENTŲ VAKARĄ! Konkurse buvo net 11 pasirodymų, juos vertino garbinga komisija: vienas žymiausių didžėjų ir muzikos kūrėjų Lietuvoje – Jonas Nainys, menininkė Milda Sadauskienė ir cirko entuziastas Kęstas Matusevičius.


Netrūko netikėtumų, puikios nuotaikos, juoko, jautrių akimirkų ir netgi baimės… Dalyviai vis labiau stebino komisiją ir žiūrovus, o jų talentų įvairovė vertė užgniaužti kvapą.


Galiausiai, po įnirtingos kovos ir begalės intrigų, pirmoji vieta atiteko Gabijai Jareckaitei, kurios balsas visus paliko be žado. Na, o antroji vieta atiteko neregiui Simonui Žvirbliui, kuris sužavėjo savo plaukimo sugebėjimais.


Talentų vakarą uždarėme su trenksmu – DJ Jovani diskotekoje! Daug šviesų, džiaugsmo šūksnių, šokių ir puikios muzikos. O kur dar dekoracijos, suteikusios jaukumo ir sukūrusios šventinę atmosferą...


Susibūrimas prie laužo sukėlė pačias nuoširdžiausias emocijas. Stovyklautojai turėjo galimybę pabendrauti su Jonu, išklausyti jo patarimų. Taip pat dainavome stovyklos himną bei dalinome paštą.

Tai buvo vakaras, kurio stovyklautojai nepamirš visą gyvenimą... Dėkojame Jonui už nuostabiai praleistą laiką ir viliamės dar ne kartą susitikti!


Magiškasis dienos momentas – Jono kalba prie laužo.

„Kiekviena išvyka ir susitikimas su tokiais jaunais žmonėmis, labai įkvepia ir motyvuoja daryti įvairiausius dalykus. Būti šalia jaunimo, matyti kaip jie jaudinasi, džiaugiasi, keičiasi... Tai ir yra vienas gražiausių dalykų, juk visos šios emocijos žmogų daro žmogumi.“ – Jonas Nainys


Teksto autorė: Eglė Žilinskaitė
Comments


bottom of page