top of page
  • youthcanlietuva

Antroji stovyklos diena - himno ir vėliavos krikštynos

Prasidėjo antroji stovyklos diena… Vos pabudus, skubėjome į bendrą mankštą, kurią vedė stovyklos savanoris Linas. Žvalūs ir išsibudinę, susitvarkėme kambarius bei išsiruošėme pusryčių. Pasistiprinę pradėjome dieną su trenksmu. Vienu metu jaunuoliams vyko net 4 užsiėmimai!


Meno vadovės Mildos Derkintytės – Sadauskienės vedamo užsiėmimo metu jaunimas stengėsi geriau pažinti vienas kitą, įgyvendinti pačias netikėčiausias idėjas ir atrasti įkvėpimą, pasitelkdami kūrybiškumą.


Vadovės Neringos Razbadauskaitės vedamas užsiėmimas buvo skirtas jaunuolių saviugdai ir vidiniam tobulėjimui. Jo metu stovyklautojai geriau pažino save. Taip pat dalinosi įvairiausiomis gyveniškomis patirtimis, ieškojo būdų kaip įveikti užklupusius iššūkius.


Cirko užsiėmimas, kurį vedė vadovas Kęstas Matusevičius, stovyklautojams pasirodė kaip nemenkas iššūkis. Jaunuoliai išbandė žongliravimo meną, atliko įvairius akrobatikos pratimus, bandė susikurti taisyklingos laikysenos įpročius.


Na, o programos vadovo Armino Vareikos vedamas sporto užsiėmimas jaunuolių širdyse įžiebė azarto kibirkštėlę. Stovyklautojai žaidė įvairiausius žaidimus, mokėsi dirbti komandiškai bei ieškojo savo stipriųjų sąvybių.


Po dviejų lietingų dienų, pagaliau nušvitus saulei, nieko nelaukę išsiruošėme į žygį, kurio metu puikiai praleidome laiką ir aplankėme žymias Antalieptės vietas.


Vakaro programoje netrūko džiaugsmo ir smagių akimirkų. Nuo šiandien mūsų stovykla oficialiai turi savo atributus: vėliavą bei himną. Būtent jų pristatymas ir vainikavo šią dieną. Visi kartu mokėmės himno žodžius, atidarėme stovyklos pašto dėžutę bei pasidalijome laiškeliais.


Prieš miegą susibūrėme į, jau tradicija tapusį, ramybės ratelį, reflektavome dienos veiklas bei dalijomės įspūdžiais. Nekantriai laukiame naujos dienos iššūkių, pamokų, nuotykių bei smagių akimirkų...

Teksto autorė: Eglė Žilinskaitė
Comments


bottom of page