top of page
  • youthcanlietuva

Emocijų pliūpsnis ir vakarėlį užkūrusi diskotekaVis dar neatsigavę po vakarykščių emocijų pliūpsnio, penktąją dieną stovykloje pradėjome lėtesniu tempu. Tačiau užbaigėme galingai! Atlikę ryto ritualus, pakėlėme stovyklos vėliavą ir skubėjome prie dienos veiklų.


Vadovės Ugnės Bagušinskaitės užsiėmimas vis labiau išlaisvina stovyklautojų kūrybiškumą. Jaunimas dalijosi savo pastebėjimais bei idėjomis, tęsė saviugdos ir savianalizės veiklas.


Geros nuotaikos netrūko ir meno vadovės Mildos Derkintytės veikloje. Su kiekvienu užsiėmimu vis labiau matomas stovyklautojų noras tapyti bei jų pastangų rezultatas – ryškėjantys charakteringi paveikslai ant drobių!


Vadovės Emilijos Greviškytės sporto užsiėmime jaunuoliai bandė prisijaukinti irklentes, atliko pusiausvyrą gerinančius pratimus, mokėsi minčių ir kūno valdymo.


Šiandien įvyko paskutinės Kęsto Matusevičiaus ir Aino‘s Mäkipää‘os vedamos cirko veiklos. Stovyklautojus sužavėjęs užsiėmimas pareikalavo ne tik fizinės ištvermės, bet ir tikslumo. Jaunuoliai ne tik sužinojo daugybę cirko subtilybių, bet ir patys prisilietė prie nuostabių triukų įgyvendinimo.


Atsisveikinimo proga Kęstas ir Aino stovyklautojams dovanojo kerintį pasirodymą. Jo metu iš veidų nedingo šypsenos, aidėjo gausūs aplodismentai bei nuostabos šūksniai. Stovyklautojai žavėjosi atliekamų judesių plastiškumu ir profesionalumu. O pasibaigus reginiui, skambėjo pats nuoširdžiausias „AČIŪ“...


Dienos pabaigoje turėjome diskoteką su Martynu Kvedaru, dar žinomu Garsatėvio vardu. Kartu šokome, dainavome ir atidavėme paskutines jėgas.


Puikiai nusiteikę dėkojome ir stovyklos ambasadoriui DJ Jovani! Siuntėme šiltus linkėjimus ir nerealią atmosferą.


Laukiame dar daugiau diskotekų, nes stovyklautojai tikrai mėgsta šokti!

Teksto autorė: Eglė Žilinskaitė


Comments


bottom of page