top of page
  • youthcanlietuva

Gražiausio kambario rinkimai ir susitikimas su KFF atstove


Trečiąją dieną stovykloje pradėjome nuo rytinės mankštos ir sočių pusryčių. Pasistiprinę tęsėme darbą grupelėse skirtingose veiklose.


Vadovės Ugnės Bagušinskaitės užsiėmime stovyklautojai ir toliau gilinosi į „Lego serious play“ metodo teikiamus privalumus. Jaunimas ne tik analizavo įvairias gyvenimiškas situacijas, bet ir mokėsi atrasti savo stipriąsias puses bei kalbėjo apie saviugdos svarbą.


Užsiėmimas, kurį vedė programos auklėtinis Džiugas Arštikaitis, buvo orientuotas į judesį ir individualių įgūdžių tobulinimą. Jo metu jaunimas mokėsi futbolo subtilybių, atliko įvairius pratimus, pasitikrino reakcijos greitį bei miklumą.


Meno vadovės Mildos Denkirtytės veikloje dalis stovyklautojų turėjo išlipti iš savo komforto zonos. Jaunuoliai bandė perkelti eskizus nuo popieriaus lapų ant drobių. Nors pradžioje buvo nelengva susitvarkyti su proporcijomis ir pasikeitusiu masteliu, stovyklautojai įveikė baimes ir jau laukia kito etapo – darbo su spalvomis.


Buvusios auklėtinės Emilijos Greviškytės veikloje stovyklautojai patys ruošė orientacinio žygio maršrutą. Komandos pasidalijo į dvi dalis ir vieni kitiems metė kūrybingą bei smagų iššūkį.


Šiandien stovyklautojams prasidėjo dar viena veikla – cirko užsiėmimai. Turime du vadovus – Kęstą Matusevičių ir Aino Mäkipää. Šiemet cirko veiklos dar įspūdingesnės, kupinos akrobatikos triukų ir netikėtumų.


Vakarop sulaukėme svečių – stovyklautojus aplankė Kazickų šeimos fondo atstovė Domantė Greifenbergerytė. Jaunimas turėjo galimybę sudalyvauti viešnios paskaitoje apie savanorystės ir dėkingumo svarbą.


Kiek vėliau pavakarieniavome ir pradėjome smagiausią vakaro dalį – „Švaručio“ konkursą

Jo metu buvo tikrinamas stovyklautojų kūrybiškumas bei tvarkymosi įgūdžiai.


Jaunimas ruošėsi išties atsakingai! Tvarkė kambarius, kūrė pasirodymus bei bandė apgalvoti kuo daugiau detalių, jog vertinimo komisijai kiltų kuo mažiau klausimų.


Konkursas turėjo keletą kriterijų: švara, pasirodymas, dekoracijos, kvapas. Būtent šie dalykai ir lėmė „Švaručio“ konkurso nugalėtojus, kurie džiaugėsi saldžiomis dovanėlėmis.


Prieš miegą susibūrėme į jaukų ratelį prie laužo, dalinomės įspūdžiais, smagiomis istorijomis bei reflektavome dienos veiklas.

Teksto autorė: Eglė Žilinskaitė

Comments


bottom of page