top of page
  • youthcanlietuva

„Jaunimas gali“ auklėtiniai socialiniame hakatone SMARTUOLIAISpalio 13-14 dienomis „Jaunimas gali“ auklėtinių ir alumnių komanda: Emilius Lukoševičius, Džiugas Arštikaitis ir Viktorija Sujetaitė dalyvavo socialiniame hakatone SMARTUOLIAI.

Programos auklėtinių komanda ne tik išmėgino startuolišką gyvenimo būdą, tačiau kartu turėjo galimybę mokytis iš mentorių ir ekspertų, kurie sukasi verslo pasaulyje.Vaikai ir jaunuoliai Lietuvoje susiduria su daugybe iššūkių: nerimu, perdegimu, atskirtimi, patyčiomis ir kt. Pastarieji metai parodė, kaip svarbu yra puoselėti psichinę ir emocinę gerovę.

Būtent todėl šiais metais socialinio hakatono tikslas – skatinti vaikų ir jaunimo Lietuvoje emocinio intelekto ugdymą.


„Jaunimas gali“ komanda hakatone pristatė ir savo idėją – programėlę, kuri skatintų moksleivius pažinti, įvardinti ir valdyti emocijas.


Pirmąją dieną renginio dalyviai klausėsi aktualių pranešimų, dalyvavo kūrybinėse dirtuvėse bei susipažinimo žaidimuose. Vėliau mentoriai-ekspertai dalinosi savo įžvalgomis ir padėjo vystyti dalyvių idėjas.


Antroji diena buvo skirta sprendimų apipavidalinimui ir pasiruošimui baigiamiesiems savo idėjos pristatymams – „pitch’ams”.


Džiaugiamės auklėtinių aktyvumu, iniciatyvumu, noru tobulėti bei kurti gražesnį rytojų!


Dalyvių įspūdžiai:

„Dalyvavimas buvo išties naudingas. Nerealus jausmas įveikti užklupusius iššūkius, tobulėti, pasijusti komandos dalimi...“ – Emilius.


„Vis dar sunku patikėti, kiek daug gali išmokti vos per dvi dienas. Ši patirtis man suteikė neįkainojamų emocijų, motyvacijos, pasitikėjimo savimi ir begalę vertingos patirties.“ – Džiugas.


„Manau, jog didžiausia mūsų stiprybė buvo suvokimas ką reiškia būti komanda. Mokėjom išklausyti vienas kitą, priimti bendrus sprendimus, pasinaudoti jau turimomis ir naujai įgytomis žiniomis. “ – Viktorija.


Teksto autorė: Eglė Žilinskaitė

Comentarios


bottom of page