top of page
  • youthcanlietuva

Nuoširdūs stovyklautojų atsiliepimai, įkvepiantis žygis ir pašėlusi diskoteka

Šeštoji stovyklos diena... Jau neužilgo teks atsisveikinti, tačiau nuotaikos stovykloje ir toliau išlieka puikios. Bandome išnaudoti kiekvieną akimirką kartu ir pasisemti kuo daugiau... Rytą pradėjome ramia mankšta, maudynėmis ir dienos veiklų aptarimu. Pasistiprinę išskubėjome į stovyklos vadovų užsiėmimus.


Vadovės Neringos Razbadauskaitės užsiėmimas buvo orientuotas į jaunimo vidines sąvybes. „Karštosios“ kėdės metodas padėjo stovyklautojams įsitraukti į savęs paieškų kelią. Žmogus sėdintis „karštojoje“ kėdėje turėjo galimybę save išvysti kitų akimis. Buvo kalbama apie kiekvieno gerąsias ir tobulintinas sąvybes. Tai padėjo suvokti, jog svarbiausia pasitikėti savimi, nes visi turime įvairių asmenybės bruožų.

Sporto užsiėmime, kurį vedė Benas Mačiulaitis, stovyklautojai diskutavo apie žmogaus galimybių ribas ir organizmo priežiūrą. Taip pat gilinomės į griaučių ir raumenų sistemos veiklą, domėjomės kaip susiformuoja žmogaus įpročiai. Po užsiėmimo supratome, jog smulkios detalės ir požiūris į gyvenimą padeda suformuoti tvirtą pagrindą.


Profesionalaus cirko artisto Kęsto Matusevičiaus užsiėmime jaunimas ir toliau mokėsi cirko pasirodymų organizavimo meno. Be to vadovas Kęstas stovyklautojams papasakojo apie cirko žanrus ir rūšis, supažindino su šiuolaikinio bei tvaraus cirko idėja ir jos įgyvendinimo iššūkiais.


Meno vadovės Mildos Derkintytės – Sadauskienės užsiėmimo metu stovyklautojai ir toliau dirbo tema „Aš ir mano gentis“. Gamtoje ieškojome įkvėpimo, piešėme ant drobės, stengėmės atrasti tinkamus atspalvius...


Po pietų išsiruošėme į žygį. Visi kartu džiaugėmės gražiu oru, dalinomės įspūdžiais, maudėmės ir puikiai leidome laiką!


Na, o vakaro koziriu tapo DISKOTEKA! Šį kartą už didžėjaus pulto stojo stovyklos savanoris Linas Jasinskas, ne vieną nustebinęs savo drąsa ir gebėjimu užvesti publiką.


Magiškasis dienos momentas:

Stovyklautojai iš Ukrainos priėję prie stovyklos vadovo nuoširdžiai padėkojo už galimybę čia būti! Atvirai pasidalino, kad iš pradžių labai bijojo, bet dabar jaučiasi lyg būtume viena šeima. Džiaugiamės, kad svečiams iš Ukrainos galime dovanoti tokią patirtį Lietuvoje!


Teksto autorė: Eglė ŽilinskaitėComments


bottom of page