top of page
  • youthcanlietuva

Pašėlę stovyklautojai ir įspūdingi šuoliai į vandenįAntroji stovyklos diena prasidėjo aktyvia nata! Vos pabudę skubėjime į bendrą mankštą, kuri išvaikė paskutinius snauduliukus. Energingai nusiteikę išsiruošėme pusryčių ir sukaupėme jėgas būsimiems iššūkiams bei užsiėmimams.


Puikiomis nuotaikomis pradėjome dienos veiklas. Vienu metu stovyklautojų komandoms vyko net 4 užsiėmimai!


Sporto veiklos vadovo Beno Mačiulaičio užsiėmime netrūko azarto ir per kraštus besiliejančių emocijų. Jaunuoliai tobulino tinklinio, futbolo ir darbo komandoje įgūdžius. Verta paminėti, jog vadovui Benui talkino ir mūsų stovyklautojai – Džiugas Arštikaitis ir Kristupas Kancevičius. Vaikinai dalijosi savo žiniomis, rūpinosi, jog visos veiklos būtų sėkmingai įgyvendintos.


Meno užsiėmimas, kurį vedė vadovė Milda Derkintytė, stovyklautojus nukėlė į svajonių, nuotykių ir teigiamų emocijų pasaulį. Sukurtus vaizdinius jaunuoliai bandė pavaizduoti ant balto popieriaus lapo.Buvusios programos auklėtinės, Viktorija Sujetaitė ir Emilija Greviškytė, stovyklautojams parengė orientacinį žygį. Užsiėmimo metu jaunimas ne tik geriau pažino stovyklavietę, bet ir praplėtė turimų žinių bagažą.


Vadovė Ugnė Bagušinskaitė kvietė išlaisvinti kūrybiškumą ir visa galva pasinerti į „Lego serious play“ metodu sukurtą laisvę. Stovyklautojai stengėsi į kasdienybę pažvelgti kitu kampu, dalinosi savo mintimis bei idėjomis.


Po intensyvių veiklų išskubėjome prie ežeriuko. Čia netrūko juoko šūksnių, įvairių žaidimų bei galingų šuolių į vandenį.


Dieną užbaigėme prie laužiuko besimokydami stovyklos himno žodžius, dainuodami lietuvių liaudies dainas, žaisdami šaradas bei sveikindami stovyklautoją Kariną gimimo dienos proga.


Ir nors praėjo dar tik antroji stovyklos diena, jau dabar džiaugiamės jaukia atmosfera, geromis emocijomis bei prasmingomis veiklomis!

Teksto autorė: Eglė Žilinskaitė
コメント


bottom of page