top of page
  • youthcanlietuva

Tautiniai šokiai ir nuožmi kova tinklinio aikštelėjeKetvirtąją dieną pradėjome tradicine mankštele bei stovyklos vėliavos pakėlimo ceremonija. Tada išsiruošėme pusryčių ir kupini jėgų kibome į dienos veiklas. Kaip ir kasdien, turėjome tris užsiėmimus, kuriuos vedė nuostabūs vadovai.


Šiandien meno veikla buvo ypač ryški ir spalvinga. Vadovė Milda Derkintytė kvietė stovyklautojus čiupti teptukus ir nebijoti žaisti su spalvų gama.


Vadovės Ugnės Bagušinskaitės užsiėmime stovyklautojai ir toliau (pasitelkę „Lego serious play“ metodą) analizavo įvairias charakterio savybes, gyvenimiškas situacijas, problemų sprendimo būdus. Saviugdos veikloje netrūko ir stovyklavietės akcentų. Jaunuoliai, naudodami lego kaladėles, bandė išreikšti savo jausmus ir nuotykius stovykloje.Vadovės Emilijos Greviškytės veikloje stovyklautojai baigė kurti orientacinių žygių maršrutus bei juos išbandė. Smagu, jog jaunimas džiaugėsi sustiprėjusiais komandiniais ryšiais, bendrystės pojūčiu bei nauja patirtimi organizuojant žygį.


Įveikę kūrybiškumo iššūkį, stovyklautojai išbandė dar vieną pramogą – irklentes!


Daugiausiai nuostabos šypsnių sulaukė Kęsto Matusevičiaus ir Aino‘s Mäkipää‘os užsiėmimas. Jo metu stovyklautojai susipažino su cirko užkulisiais bei sužinojo kiek daug reikia dirbti, jog žiūrovai išvystų kerintį pasirodymą.


Po veiklų maratono išskubėjome į tinklinio aikštelę, kur užvirė tikra kova! Net šešios komandos rungėsi dėl geriausiųjų vardo. Galiausiai, po nuožmios kovos, stovyklautojams ir vadovams teko pripažinti „Lamborgini“ komandos pranašumą.


Pasibaigus turnyrui ir pavakarieniavus sulaukėme svečių – folkloro ansamblio „Čiūta“. Antrus metus iš eilės besisvečiuojantis kolektyvas stovyklautojus supažindino su etno šokiais bei dainomis ir užkūrė tikrą vakarėlį!


Dieną užbaigėme tradiciškai reflektuodami prie laužo. Čia mūsų laukė ne tik tinklinio turnyro apdovanojimai, bet ir užburiantis gitaros skambesys bei vadovės Mildos dainos...

Teksto autorė: Eglė ŽilinskaitėComments


bottom of page