top of page
  • youthcanlietuva

Vasaros stovyklos atgarsiai ir paskutinieji įspūdžiai


Septynias dienas vykusi „Jaunimas gali“ vasaros stovykla oficialiai baigėsi. Tačiau užmegztos draugystės, patirtos emocijos bei išmoktos pamokos dar ilgai džiugins stovyklautojus.


Šeštadienį skyrėme paskutinių veiklų įgyvendinimui. Nuo pat ankstyvo ryto stovyklautojai užbaiginėjo piešinius ir ruošėsi vadovės Mildos Derkintytės organizuojamai, stovyklos metu nupieštų piešinių, parodai.


Karštą vasaros dieną atsigaivinti padėjo trumpa išvyka prie ežerėlio. Jos metu netrūko pokalbių, juoko bei smagių žaidimų.


Po pietų vyko pasiruošimas vakarinėms veiklos, paskutinių laiškelių rašymas bei patalpų tvarkymas.


Vakarop pradėjome stovyklautojų kurtų darbų parodą. Jaunuoliai ne tik pristatė savo piešinius, bet ir tobulino viešojo kalbėjimo įgūdžius, analizavo kūrybos proceso detales.


Vakaro kulminacija tapo stovyklos filmo peržiūra. Jį, jau antrus metus iš eilės, kūrė Emilijos Greviškytės, Eglės Žilinskaitės ir Armino Vareikos tandemas.


Sekmadienį ryte susikrovėme likusius daiktus, paskutinį kartą apkabinome draugus ir, vedini puikių prisiminimų, iškeliavome namo.


Stovyklos metu buvo ugdomas jaunuolių sąmoningumas apie sportą bei jo teikiamas naudas, stiprinamas pasitikėjimas savimi. Stovyklautojai taip pat mokėsi išreikšti savo jausmus ir nuomonę, puoselėjo savo kūrybiškumą, patriotiškumą bei kūrė draugystės ryšius.


Dėkojame kiekvienam, kuris prisidėjo prie jaunuolių svajonės įgyvendinimo ir sukūrė vieną unikaliausių vasaros prisiminimų.

Teksto autorė: Eglė Žilinskaitė


Comments


bottom of page