top of page
  • youthcanlietuva

Viešnios iš užsienio išrinko gražiausią kambarį stovykloje

Penktąją dieną stovykloje, kaip ir įprastai, pradėjome nuo bendros mankštos. Stovyklautojai džiaugėsi gražiu oru bei skaniais mieliniais blynais pusryčiams.


Prasidėjus veikloms jaunuoliai ir toliau stengėsi išlikti aktyvūs bei kuo daugiau išmokti.

Pirmasis užsiėmimas, kurį vedė vadovė Neringa Razbadauskaitė, buvo skirtas stovyklautojų emociniam intelektui ir raštingumui vystyti. Metodinio žaidimo „Tiltai“ metu, jaunimas gilino savo komunikacijos ir kūrybiškumo įgūdžius. Taip pat mokėsi, jog pasitikėjimą savimi galima ugdyti tik atsikračius baimių.

Vadovo Kęsto Matusevičiaus užsiėmime stovyklautojai mokėsi naujų akrobatinių triukų. Pritaikę jau turimas žinias jaunuoliai statė cirko pasirodymus, kuriuose turėjo panaudoti bent 8 cirko pratimų elementus. Veiklos pabaigoje jaunimas pasirodė savo draugams.

Meno užsiėmimo metu vadovė Milda Derkintytė – Sadauskienė mokė jaunimą atrasti meninę pusiausvyrą, susikurti jaukią darbo atmosferą bei taisyklingai tapyti ant drobės.

Sporto entuziasto, vieno iš stovyklos vadovų Beno Mačiulaičio užsiėmime netrūko netikėtimų. Plaukiodami irklentėmis stovyklautojai atliko įvairius pratimus: pritūpimus, atsispaudimus, šuoliukus. Taip pat jaunimas bandė išmokti, vieną iš cirko elementų – stovėjimą ant galvos. Po pietų išsiruošėme į žygį prie ežero. Stovyklautojai maudėsi, mušinėjosi tinklinio kamuoliu, grįžus į stovyklavietę, ruošėsi „Švaručio“ konkursui.

Vakarop sulaukėme svečių – stovyklautojus aplankė Kazickų šeimos fondo komanda.

Jaunimas turėjo galimybę sudalyvauti Kazickų šeimos fondo direktorės Agnės Vertelkaitės paskaitoje apie atgalinio ryšio svarbą, komunikaciją, tinkamą laiškų rašymą ir dėkingumą.


Išklausius paskaitą ir pavakarieniavus prasidėjo smagiausia vakaro dalis – „Švaručio“ konkursas.

Jo metu buvo tikrinamas stovyklautojų kūrybiškumas bei tvarkymosi įgūdžiai. Jau keletą dienų jaunimas ruošėsi, tvarkė kambarius, kūrė pasirodymus bei bandė apgalvoti kuo daugiau detalių, jog vertinimo komisijai kiltų kuo mažiau klausimų.

Vertinimo komisijos vaidmenis sukūrė Kazickų šeimos fondo (KFF) komanda. Į Kimberly vaidmenį įsikūnijo fondo direktorė Agnė, kuri save pristatė kaip filmų prodiuserę iš Čikagos ir vertino kambarių pristatymus.Sanitarės Angelės vaidmuo atiteko KFF projektų vadovei Kamilei Perminei, kuri griežtai vertino švarą kambariuose.


Šmaikštumu išsiskyrė į prancūzės vaidmenį įsikūnijusi startuolio uncommon.lt vadovė Ugnė Balčiūnaitė, kuri vertino kambarių dekorą.


Konkursas turėjo keletą kriterijų: švara, pasirodymas, dekoracijos, kvapas. Būtent šie dalykai ir lėmė „Švaručio“ konkurso nugalėtojus, kurie džiaugėsi saldžiomis dovanėlėmis.


Dieną užbaigėme prie laužo: dainavome, dalinome laiškelius, ragavome viešnių atvežtą šakotį bei palinkėjome vieni kitiems labos nakties...


Magiškasis dienos momentas:

Stovyklautojos laiškas vadovams: „Ačiū JUMS už puikią nuotaiką, atsiminimus, palaikymą, juoką ir supratingumą. Šią stovyklą tikrai prisiminsiu visą gyvenimą...“

Teksto autorė: Eglė Žilinskaitė
Comments


bottom of page