top of page
  • youthcanlietuva

Ketvirtąją „Jaunimas gali“ stovyklą atidarė gausus būrys stovyklautojųVakar atidarėme 4-ąją „Jaunimas gali“ vasaros stovyklą! Jau trečius metus iš eilės stovykla organizuojama Zarasų rajone, Antalieptėje. Čia įsikūrusiame Inovatorių slėnyje, stovyklautojams užtikrinamos saugios ir jaukios gyvenimo sąlygos.


Šiemet į stovyklą sugužėjo 40 jaunuolių iš įvairių Lietuvos kampelių. Be to, stovyklautojų gretas papildė neregys berniukas, cerebrinį paralyžių turintis jaunuolis bei 5 ukrainiečiai.


Subūrėme 4 komandas, kurias globos nuostabūs vadovai ir nieko nelaukdami leidomės į neužmirštamą vasaros nuotykį!


Pirmoji diena prabėgo kaip mirksnis. Dar nespėję atsigauti po emocijų pliūpsnio, jau gėrėme vakarinę arbatą ir aptarinėjome dienos įspūdžius. O jų tikrai netrūko! Veiklas pradėjome nuo susipažinimo žaidimų.


Vėliau stovyklautojai išsakė savo baimes, lūkesčius, bei pasiryžo vieni kitiems sukurti pačią geriausią vasarą! Šiems užsiėmimams taikėme „Lego serious play“ metodą.


Taip pat džiaugėmės kasmetine tradicija – stovyklautojų parengtais, komandų pristatymais. Šiemet stovyklos dalyviai nustebino ne tik išradingais pasirodymais, bet ir šmaikščiais pavadinimais.


Buvusių programos auklėtinių Viktorijos Sujetaitės ir Emilijos Greviškytės komanda, parengė nuotaikingą pasirodymą. Jo metu atskleidė ir savo grupelės pavadinimą – „Agurkėlių fontanas“.

Antroji sceną sudrebino Mildos Derkintytės „Tvarto dvasių“ komanda. Meno vadovės auklėtiniai stovyklautojus džiugino spalvingu pasirodymu, kuriame netrūko kaimiškų linksmybių intarpų.


Vadovės Ugnės Bagušinskaitės auklėtiniai pasirodė tretieji. Jauniausiųjų stovyklautojų komanda „Virš bangos“, pademonstravo puikius šokio judesiukus bei sušildė tvyrančią atmosferą.

Pasirodymų vakarą uždarė vadovo Beno Mačiulaičio komanda. Ryškų performansą vainikavo grupelės pavadinimas – „La familia“.


Įspūdingą dieną užbaigėme susibūrę prie laužo. Dainavome stovyklos himną, apsikeitėme pirmaisiais laiškeliais, kūrėme stovyklos vėliavą... Džiaugsmo kupinomis širdimis laukiame rytojaus nuotykių!


Teksto autorė: Eglė ŽilinskaitėComentários


bottom of page